Firma Wynajem Kontakt
 


Destylernia "Polmos" Spólka z ograniczoną odpowiedzialnoscią w Krakowie sp.k.
(dawniej Destylernia "POLMOS" w Krakowie S.A.)
31-553 Kraków, ul. Fabryczna 13

Destylernia Polmos sprzeda lokal handlowo-usługowy o pow. 179,6 m2 usytuowany na parterze
budynku mieszkalnego przy ul. Starowiślna 26 w Krakowie.

Lokal z możliwością podziału na dwie niezależne części.
Lokal o rzucie nieregularnym w postaci wycinka koła połączonego z zapleczem w postaci kilku magazynów.
Lokal posiada od frontu 7 okien i 2 szt. przeszklonych drzwi (stolarka aluminiowa).
Natomiast od podwórza 1 drzwi gospodarcze. Odcinki ściany z oknami frontowymi i z wejściem oraz wnęki okienne wyłożone są płytami granitowymi w kolorze beżowym z białym użyłowieniem, płyty na podłodze- beżowe.
Głębokie parapety okienne wykonane z białego marmuru. Pozostałe ściany lokalu otynkowane, z gładzią gipsową i pomalowane, na podłogach terakota w kolorze jasnym.
Stan techniczny- dobry, standard lokalu - ponad średni. Lokal wyposażony jest w instalację: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania ( ogrzewanie lokalu z centralnej kotłowni gazowej dla budynku nr.26 i wentylacji grawitacyjnej).
Atrakcyjna lokalizacja dla celów handlowo-usługowych. W pobliżu posesji krzyżują się linie tramwajowe i autobusowe komunikacji miejskiej. Jednocześnie obszar na którym znajduje sie posesja objęty jest strefą płatnego parkowania.
Obecnie jest wynajmowany dwóm różnym najemcom.

Cena za lokal wynosi: 1.150.000 zł (słownie: jeden milion sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) netto.

Pisemne oferty (w języku polskim) w zamkniętych, kopertach z dopiskiem – „Oferta na zakup Nieruchomości przy ul. Starowiślnej 26” - oraz adresem zwrotnym należy składać lub przesłać na adres: Destylernia „Polmos” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie Sp.k. ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków
polmos@polmos.krakow.pl